اطلاعیه

بستن
هنوز اطلاعیه ای در دست نیست.

مشکل در ساخت داخلی به تعداد زیاد در الستیکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
Clear All
پست های جدید

مشکل در ساخت داخلی به تعداد زیاد در الستیکس

سلام
    توی الستیکس اگه بخوام مثلا 400 تا داخلی رو سریع درست کنم راهی به غیر از اینکه از توی تب free pbx و بعد گزینه add extensions وجود داره انجام بدم چون اینطور اگه دستی بخوام دونه دونه درست کنم کلی طول میکشه.
    با تشکر

سلام شما باید از این منو pbx=>batch configuration=>Batch of Extensions برید و داخلی ها رو به صورت دسته ای وارد کنید .

کامنت

ممنون آقای کریمی
      مسیری که گفتید رو رفتم ولی چطور این کار رو انجام بدم ؟

کامنت

شما بعد از اینکه به مسیری که آقای کریمی گفتند رفتین میتونید از دوتا کار انجام بدین
        اول اگه میتونید خودتون داخلی ها رو به صورت دستی توی اکسل درست کنید و بعدش به فرمت CSV ذخیره کنید و بعدش از تب Batch of Extensions گزینه *Browse رو بزنین و بعدش هم که مسیر فایل اکسلی که با پسوند CSV درست کردین رو میدین و بعدش هم گزینه Upload رو میزنین که داخلی هایی که درست کردین رو آپلود کنه توی الستیکس.
        روش دوم اینه که شما روش اول رو نمیدونید. از همون تب Batch of Extensions گزینه Download the current extensions in CSV format رو بزنین بعد که دانلود تموم شد یه فایل هست که پسوندش هم CSV هست اونو با اکسل باز کنید و داخلی هایی رو که لازم دارین اضافه کنید و بعدش فایلتون رو save کنید با همون پسوند. بعدش هم مثلا روش اول میری فایل رو آپلود میکنی توی الستیسک.

کامنت

ممنون از شما و آقای کریمی

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی
          در حال انجام ...
          X