اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

تنظیم خاص haproxy

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  تنظیم خاص haproxy

  سلام
  چه جوری می تونم چندین آی‌پی:پورت رو به عنوان ورودی به haproxy بدم و بسته به اون acl هایی که تعریف می کنم بگم هر ورودی به چه خروجی بره. (یعنی frontend ها با ip:port های متفاوت وصل بشن به backend هایی که براشون تعیین کردم )
  با جست‌وجو هایی که کردم چند تا جواب هم پیدا کردم که با یک ورودی روی ip:port میشه به چندین ip:port دیگه ارجاع داد ولی حالت چند به چند (چندین آپی ورودی به چندین خروجی) رو پیدا نمی کنم.
  در مجموع من اینو برای حالت همیشه در دسترسی سرویس هام می خواهم و اگر راهنمایی کنید چگونه می توانم به این مهم دست یابم سپاسگذار خواهم بود.😊

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
X