اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

آموزش نصب Zabbix 3.2 بر روی Ubuntu 16.04

بستن
این موضوع "مهم" میباشد.
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آموزش نصب Zabbix 3.2 بر روی Ubuntu 16.04

با سلام خدمت کاربران عزیز منطقه لینوکسی ها امروز برای شما فایل آموزشی کامل و قدم به قدم نصب zabbix server 3.2 بر روی ubuntu 16.4 server آماده کردم.

فایل به صورت pdf آماده شده و مختص فروم منطقه لینوکسی ها آماده شده، مطمئنا فایل رو هر ازگاهی به روز میکنیم تا مشکلات جزئی آن برطرف شود.

آموزش به صورت نصب از طریق کامپایل سورس زبیکس و به صورت کاملترین حالت ممکن انجام خواهد شد.
    فایل رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنین.

zabbix installation.pdf
    or
    http://s8.picofile.com/file/82892685...ation.pdf.html

با تشکر
    فایل های پیوست شده
    آخرین ویرایش توسط Habili; در تاریخ/ساعت 05-08-2018, 10:44 AM.

سلام. تشکر بابت تهیه آموزش خوب شما.
    موقع انجام مراحل به مشکلاتی برخورد کردم. میشه راهنمایی کنید :
    این دستور اجرا نمیشه و پیغام میده که :
    mysql -u root –p

root@ubuntu:~# mysql -u root –p
    ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

کامنت

این اررور یعنی برای یوزر root مای اسکیول پسورد تعریف نشده.
      دستور mysql_secure_installation رو اجرا کنید و برای روت پسورد تعریف کنید و دوباره تست کنید.

من قلبی بزرگ با رویاهایی بزرگ دارم. دانسته هایمان را با هم به اشتراک بگذاریم.

فروش هاست و دامین | خرید هاست لینوکس | خرید سرور مجازی VPS | هاست ایران

کامنت

با سلام به همگی دوستان

بنده بعد از نصب زبیکس با خطای Zabbix server is not running مواجه شدم. میتونید در برطرف کردن این موضوع به بنده کمک کنید؟

کامنت

نوشته شده توسط a.zabihi مشاهده پست
          با سلام خدمت کاربران عزیز منطقه لینوکسی ها امروز برای شما فایل آموزشی کامل و قدم به قدم نصب zabbix server 3.2 بر روی ubuntu 16.4 server آماده کردم.

فایل به صورت pdf آماده شده و مختص فروم منطقه لینوکسی ها آماده شده، مطمئنا فایل رو هر ازگاهی به روز میکنیم تا مشکلات جزئی آن برطرف شود.

آموزش به صورت نصب از طریق کامپایل سورس زبیکس و به صورت کاملترین حالت ممکن انجام خواهد شد.
          فایل رو از یکی از لینک های زیر دانلود کنین.

zabbix installation.pdf
          or
          http://s8.picofile.com/file/82892685...ation.pdf.html

با تشکر

کامنت

درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی

ایمیل مدیریت

Habili@linux-zone.org

در حال انجام ...
          X
          کانال تلگرام منطقه لینوکسی ها