اطلاعیه

بستن
No announcement yet.

مشکل Sudo در لینوکس + ضروری

بستن
X
 
 • فیلتر کردن
 • زمان
 • نمایش
Clear All
پست های جدید

  مشکل Sudo در لینوکس + ضروری

  ضمن عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرانقدر؛
  متاسفانه امروز در حال تمرین دستورات شل لینوکس، نمیدانم چه دستوری وارد کردم دیگر اجازه دسترسی به شاخه روت را ب من نمیدهد و حتی در محیط Terminal نیز محدودیت هایی را ایجاد کرده است، از جمله اینکه برخی از دستورات مانند rm , .... کار نمیکند، زمانی که دستوراتی که میدهد را وارد میکنم پسورد میخواهد، منتهی هیچکدام از دکمه ها بجز Enter در زمان ورود پسورد کار نمیکنه و روز ادمین را نمیتونم وارد کنم

  #2
  مسأله اصلا چیز جدی نیست.
  دستور rm در حالت معمولی فقط فایل‌ها را حذف می‌کند. برای دارکتوری‌ها باید از rm -r یا rmdir استفاده کنی.
  در کل زمانی که در ترمینال پسورد وارد می‌کنی چیزی نشان نمی‌دهد تا اگر کسی پشت سرت ایستاده نتواند پسورد یا حتی اینکه چند کاراکتر دارد را بفهمد ولی در واقع پسورد وارد می‌شود. بنابراین با آرامش پسورد را وارد کن و بعد اینتر را بزن.

  کامنت

  درباره انجمن منطقه لینوکسی ها

  انجمن منطقه لینوکسی ها با هدف ارتقاء سطح علمی کاربران در سطح جهانی و همچنین کمک به بالا بردن سطح علمی عمومی در زمینه های تخصصی فوق پایه گذاری شده است. انجمن منطقه لینوکسی ها از طریق کارشناسان و متخصصان پاسخگوی سوالات گوناگون کاربران مبتدی یا پیشرفته میباشد تا حد امکان تلاش شده که محیطی متنوع و کاربر پسند و به دور از هرگونه حاشیه جهت فعالیت کاربران در این انجمن ایجاد شود. لذا ما به صورت مستمر برای پیشرفت کمی و کیفی محتوی و اطلاعات انجمنمان میکوشیم که این برای ما ارزشمند و حائز اهمیت است. کلیه حقوق،اطلاعات و مقالات در این انجمن متعلق به سایت منطقه لینوکسی ها میباشد، و هرگونه نسخه برداری بدون ذکر منبع مورد پیگرد قانونی خواهد شد.

  شبکه های اجتماعی

  ایمیل مدیریت

  Habili@linux-zone.org

  در حال انجام ...
  X