چرا تبلیغات در انجمن منطقه لینوکسی ها

منطقه لینوکسی ها به عنوان یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین انجمن های تخصصی، با آمار بازدید و رتبه واقعی و بسیار ایده آل، که عموما جوان و تحصیل کرده هستند، مکانی مناسبی برای میزبانی تبلیغات شماست. بسیاری از سایت های پربازدید ایرانی روزانه تبلیغات زیادی را به بازدیدکنندگان خود نمایش می دهند ولی در اکثر آن سایت ها تبلیغ شما در بین بیش از 10 بنر تبلیغاتی قرار می گیرد و زیاد برای شما مفید نیست ولی در انجمن منطقه لینوکسی ها بنر شما حداکثر در کنار یک بنر دیگر قرار خواهد گرفت که درصد نمایش و کلیک بر روی آنرا بسیار افزایش می دهد.

منطقه لینوکسی ها با میزبانی تبلیغات در پلن های متنوع با قیمت های بسیار مناسب، امکان دیده شدن شما توسط هزاران وبمستر در طول روز را فراهم نموده است. در زیر میتوانید پلن های موجود به همراه هزینه ماهیانه هر پلن را مشاهده نموده و نسبت به نیاز خود هزینه را پرداخت و پلن مورد نظر را رزرو کرده یا سفارش دهید.هدر فروم (بالای تمام صفحات اصلی و آرشیو) نمایش به صورت 100% <<<#####>>> 150 هزار تومان

مابین نوشته ها - شامل صفحات اصلی، بعد از پست اول و پس از هر پنج پست - درصد نمایش 100% <<<#####>>> 100 هزار تومان

فوتر فروم (پایین تمام صفحات اصلی و آرشیو) نمایش به صورت 100% <<<#####>>> 50 هزار تومانبرخی نکات که لازم است بدانیم :


تبادل لینک و بنر امکانپذیر نمیباشد ، لطفا درخواست نفرمایید.

در صورت سفارش هرکدام از پلن ها بیش از یکماه، به سفارش تخفیف تعلق میگیرد.

هزینه هر پلن قبل از قرار گرفتن تبلیغات به صورت کامل دریافت میگردد.

تنها بنر هایی مورد قبول واقع میگردند که حجم و سایز استاندارد و گرافیک مناسب داشته باشند.

تبلیغات مرتبط با وبسایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران قرار داده نمیشوند ، لذا خواهشمندیم قبل از واریز وجه به این بند دقت فرمایید.

تبلیغات حداکثر تا 24 ساعت پس از واریز وجه قرار داده میشود.

امکان رزرو پلن ها تنها در صورتی ممکن است که وجه پلن مورد نظر به صورت کامل واریز گردد.

در صورتی که پلن مورد نظر خالی نبود ، قبل از واریز وجه وضعیت پلن را جویا شوید.


جهت پرداخت هرگونه وجه در قبال سفارش تبلیغات میتوانید از شماره حساب و شماره کارت هایی که در ذیل ذکر شده اند استفاده نمایید. توجه داشته باشید که پس از هرگونه واریز شماره قبض یا فیش یا شناسه واریز را نزد خود نگاه داشته و واریز را به ما اطلاع دهید. تایید پرداخت خود را از طریق ایمیل "habili@linux-zone.org" برای ما ارسال نموده و یا از طریق پیغام شخصی به یوزر Habili در انجمن اطلاع دهید.


شماره کارت بانک ملی "6037991473571226" به نام "محمد نعمتی هابیلی"
شماره کارت بانک پارسیان "6221061076561614" به نام "محمد نعمتی هابیلی"